Strona główna
Aktualna wystawa

Kwartalnik ArchivoltaCharrette

OSSA

BRYŁA.pl

www.swiatarchitektury.comStrona główna  /  Wydarzenia  /  D.E.S.I.G.N. dla dzieci

D.E.S.I.G.N. dla dzieci

„D.E.S.I.G.N.” – kontynuacja przebojowego „D.O.M.K.U.” – to nowatorska książka dla dzieci o najbardziej wszechobecnej i najbardziej niedocenianej ze sztuk: designie.

„D.E.S.I.G.N.” to pasjonujący przegląd 69 najciekawszych projektów wzornictwa przemysłowego z ostatnich 150 lat – od tych klasycznych po te najbardziej zwario-wane. Większość z nich to ikony designu zaprojektowane przez najwybitniejszych projektantów – od Le Corbusiera po Philippe’a Starcka. Poprzez lekkie i dowcipne opisy, barwne anegdoty i atrakcyjne ilustracje „D.E.S.I.G.N.” bawi, zadziwia i uwraż-liwia na estetykę i formę otaczających nas przedmiotów. Pozwala zrozumieć, że każdą rzecz można zaprojektować na tysiąc różnych sposobów. Udowadnia, że wy-obraźnia projektantów nie zna granic. I pokazuje, jak fascynującym zajęciem jest projektowanie.Ewa Solarz – skończyła Historię Sztuki na Uniwersytecie Warszawskim. Przez wiele lat pracowała jako dziennikarka w magazynie „Dom&Wnętrze”. Dziś tworzy internetowy poradnik wnętrzarski www.domplusdom.pl. Mama Jaśka i Marianki. „D.E.S.I.G.N.” jest jej pierwszą książką.

Aleksandra i Daniel Mizielińscy, czyli HIPOPOTAM STUDIO – art dyrektorzy progresywnego i ultradźwiękowego studia dizajnerskiego www.hipopotamstudio.pl. Autorzy m.in. książek „D.O.M.E.K.” i „Miasteczko Mamoko”.

« powrót
Plebiscyt FTAPaweł Mysiorek
Kasia Sampławska


Newsletter FTA
Informacje na temat działalności FTA, wpisz poniżej swój adres e-mail. rysuj kreatywnie
Wystawy FTA

Chiński Epizod Fotograficzny
Turecka Anatolia
Po drugiej stronie Globu

Wystawy FTA
realizacja: MDmedia