Strona główna
Aktualna wystawa

Kwartalnik ArchivoltaCharrette

OSSA

BRYŁA.pl

www.swiatarchitektury.comStrona główna  /  Sponsorzy

Sponsorzy

Zwracamy się do Państwa z propozycją nawiązania współpracy, której celem będzie wsparcie działań statutowych Fundacji Twórców Architektury - promocji twórczości i krzewienia wiedzy architektonicznej. Dla Państwa firmy, owocem tej współpracy będzie budowa w środowisku architektonicznym wizerunku firmy wrażliwej na tę problematykę, aktywnej i chcącej współuczestniczyć w jej kreowaniu.

Filozofia realizowania celów statutowych fundacji została oparta na przekonaniu, iż mogą one być realizowane skutecznie tylko wtedy gdy sponsor będzie traktowany z należytą uwagą i poszanowaniem jego interesów. Dlatego też bardzo dbamy o zapewnienie mu tego czego najbardziej oczekuje od takich projektów - możliwości bezpośredniego kontaktu z architektami. Kontaktu na odmiennej od zawodowej płaszczyźnie, w warunkach pozwalających bliżej poznać wzajemne potrzeby i możliwości oraz pozwalających zbudować to co będzie sprzyjało lepszej współpracy zawodowej - sympatii.

Fundacja Twórców Architektury może poszczycić się znakomitymi, bliskimi kontaktami z całą czołówką środowiska architektonicznego. Staramy się jak najlepiej rozpoznawać potrzeby tego środowiska i realizować projekty będące odpowiedzią na najbardziej inspirujące zagadnienia. Jesteśmy głęboko przekonani, że także Państwo przychylą się do poglądu, iż najlepsze efekty powstają dzięki budowaniu atmosfery zrozumienia i kompetencji partnerów. Atmosfera taka pozwala najlepiej spożytkować własne możliwości i w oczywisty sposób przenosi się na podwyższenie efektywności kontaktów handlowych.

Przygotowując każdy projekt, który chcemy realizować przy Państwa wsparciu przygotowujemy specjalną ofertę sponsoringową, która jest podstawą do dalszych rozmów marketingowo-promocyjnych.
Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą z Fundacją i dzięki nam chcecie umacniać wizerunek swojej Firmy wśród środowisk architektonicznych prosimy o kontakt mailowy: sponsoring@fta.pl lub telefoniczny: 061 8213 618 lub 608 466 260.

Lista sponsorów FTA

« powrót
Plebiscyt FTAPaweł Mysiorek
Wojciech Majewski


Newsletter FTA
Informacje na temat działalności FTA, wpisz poniżej swój adres e-mail. rysuj kreatywnie
Wystawy FTA

Chiński Epizod Fotograficzny
Turecka Anatolia
Po drugiej stronie Globu

Wystawy FTA
realizacja: MDmedia